O SZKOLE
PRZEDSZKOLE
ŚWIAT UCZNIA PSP
LO MUNDUROWE i PP

NWSP w Białymstoku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Uczelni
więcej...

Edukacja domowa

Tak zwana „Edukacja domowa” jest alternatywnym sposobem nauczania,
więcej...

Wirtualny dziennik

Internetowy serwis Wirtualnego Dziennika zostanie uruchomiony z dniem 1 września 2015 roku
więcej...

Biblioteka

Biblioteka szkolna wchodzi w skład biblioteki naukowej NWSP. Gromadzi książki wg nowego kanonu lektur szkolnych na poszczególnych etapach nauczania (...)
więcej...

Aktualności

2015-01-16
Bal Karnawałowy

Dnia 15 stycznia 2015 roku w Świecie Zucha odbył się bal karnawałowy. W tym dniu w Przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, żołnierzy, piratów, smoki, kowboja, Spider-Mena...nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie :). Panie Wychowawczynie również wcieliły się w bohaterów z bajek: Myszkę Miki oraz Czarnego Kota.

Zuchy miały możliwość pozowania do pamiątkowego zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali, w której była przygotowana niespodzianka. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach prowadzonych przez Wychowawczynie. Na sali podczas pląsów, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Momentem kulminacyjnym balu była wizyta Św. Mikołaja, który przed wyjazdem do Laponii odwiedził grzeczne Zuchy. Wychowankowie zaprezentowali Św. Mikołajowi swoje zdolności artystyczne za co zostali nagrodzeni prezentami.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.