O SZKOLE
PRZEDSZKOLE
ŚWIAT UCZNIA PSP
LO MUNDUROWE i PP

NWSP w Białymstoku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Uczelni
więcej...

Edukacja domowa

Tak zwana „Edukacja domowa” jest alternatywnym sposobem nauczania,
więcej...

Wirtualny dziennik

Internetowy serwis Wirtualnego Dziennika zostanie uruchomiony z dniem 1 września 2015 roku
więcej...

Biblioteka

Biblioteka szkolna wchodzi w skład biblioteki naukowej NWSP. Gromadzi książki wg nowego kanonu lektur szkolnych na poszczególnych etapach nauczania (...)
więcej...

Aktualności

2016-06-29
Rekrutacja do Przedszkola Świat Zucha
Szanowni Rodzice!

Informujemy, iż Przedszkole Świat Zucha przystąpiło do otwartego konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego.
W dniu 24 czerwca 2016 ogłoszono wyniki konkursu, gdzie Przedszkole Świat Zucha zostało wybrane do realizacji zadań publicznych z zakresu wychowania przedszkolnego.
Informujemy, iż Rodziców dzieci zapisanych do Przedszkola Świat Zucha przed 14 czerwca 2016 roku nie obowiązuje rekrutacja elektroniczna. Po 15 lipca 2016 zostanie podpisana umowa uwzględniająca nowe warunki pobytu dziecka w przedszkolu.

Natomiast Rodzice zainteresowani uczęszczaniem dziecka do Przedszkola Świat Zucha powinni przystąpić do rekrutacji elektronicznej na stronie http://nabor.pcss.pl. Wniosek będzie dostępny od 30 czerwca 2016 roku. Należy złożyć dokumenty również w wersji papierowej do dnia 07 lipca 2016 do godziny 16.00 w siedzibie przedszkola. 

Wnioski można składać od 8:30 do 16.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 663 001 150.